Dolfin

Ubytování a stylový bar v Jizerských horách

Pro menší skupiny, které přijely za výlety po Jizerských horách, je chata Dolfin ideálním místem. Nabízíme čisté a útulné ubytování pro nenáročné hosty s možností pronájmu včetně celé barové části. Naši ubytovaní hosté mají parkování zdarma přímo pod okny, v zimě i s využitím dopravy Ski-shuttle Dolfin.

Bedřichov je vyhledávaným cílem milovníků horské přírody, oblíbeným místem různých skupin sportovců (kola, běžky, lyže, snowboard či turistika) a také startovním místem legendárního závodu Jizerská 50.

Vaše dobrodružství může začít přímo u chalupy, vše je opravdu na dosah. K Jizerské magistrále to máte asi 2 km, k nejbližší sjezdovce asi 500 m. V létě tady najdete spoustu příležitostí k cyklistice i k přírodnímu koupání, nedaleko je krásná jablonecká přehrada, v zimě poslouží krytý bazén s tobogánem v Jablonci nad Nisou nebo liberecký aquapark.

Součástí chalupy je vyhlášený ski - servis, bar s občerstvením, parkoviště a ski - shuttle (v zimní sezóně). V případě zájmu je celý prostor baru uzavřen a využíván jako společenská místnost pro ubytované skupiny.

Dolfin nadchne také ty, kteří hledají útulné místo pro soukromou oslavu s přespáním.

V přízemí je vyhlášený ski servis, kde vám profesionálně připraví lyže podle aktuálních podmínek na tratích. V patře je bar s občerstvením a v podkroví dva jednoduché pokoje pro přespání. Kapacita pro nocleh je 12 osob. Parkujete přímo u domu, což je obrovskou výhodou obzvláště v zimních měsících, kdy jsou v Bedřichově s parkováním potíže.

Zastávku autobusu máte přímo u domu, pěšky se ale velmi rychle dostanete ke všem klíčovým místům v Bedřichově. Všude kolem je mnoho příležitostí pro sport, výlety i večerní zábavu. V Bedřichově se budete mít skvěle!

Novinky

+420 485 100 500 eshop email Naše služby: